sdílej na Facebooku Sdílej na Twitteru Sdílej na Googlu
Úvod / Profil společnosti / Současnost /

Současnost Framoz a.s.

V současné době je sídlo společnosti je ve vlastní administrativní budově v Rousínově, která byla zakoupena po dlouhodobém pronájmu počátkem roku 2007 a kde působí vedení společnosti a ekonomický úsek. Výrobní závod vč. přípravy výroby a MTZ je situován ve vlastním moderním závodě v nedalekém Slavkově u Brna. Jde o region s obrovskou tradicí výroby nábytku.

Technologická zařízení používána ve výrobním závodě jsou velmi výkonná a moderní se zaměřením na individuální zakázkovou výrobu. Nechybí samozřejmě velmi technicky vyspělá lakovna, protože vysoká kvalita povrchové úpravy je ta třešnička na dortu, která dělá ze standardního nábytku, nábytek luxusní. Samozřejmostí je vlastní sušárna, lisy, olepovací linka a speciální brusky nevyjímaje. Celkem je ve výrobním závodě 78 technologických zařízení nebo individuálních strojů vč. zařízení elektro a kovo údržby.

Společnost je řízena představenstvem společnosti, kdy předseda představenstva vykonává i funkci výkonného ředitele a je obklopen týmem zkušených, jazykově vybavených vedoucích jednotlivých úseků /výroba, ekonomika, obchod, příprava výroby.

Hlavním pokladem společnosti je však velká skupina zkušených vysoce kvalifikovaných truhlářů, kteří v současné době patří ke špičkám ve svém oboru nejenom v ČR, ale i v celé Evropě.

Nosným programem FRAMOZu jsou v posledních letech dodávky pro luxusní hotely ať už jde o nábytek do pokojů nebo veřejných prostor. S ohledem na značné zkušenosti a praxi všech zaměstnanců společnosti vyrábíme na zakázku vše co zrovna zákazník nebo trh žádá a to dveřmi a okny počínaje, kuchyněmi, vybavením vil a luxusních bytů, kancelářemi, restauracemi a veřejnými prostorami konče.

Budoucnost firmy je především v dodávkách pro přední hotely nejenom v rámci EÚ, ale i na blízkém Východě, Rusku a jiných zajímavých trzích. Perspektiva je také v rozvíjení již navázané úzké spolupráce s úspěšnými stavebními firmami a developery a to i v jiné oblasti interiérů než jsou hotely, i když tyto jsou základem a nosným prvkem.

K tomu, aby mohl být FRAMOZ v tržním hospodářství konkurenceschopný slouží také správné rozhodnutí v tom, že od roku 2005 je společnost držitelem certifikátu ISO 14001 a 9001 a přísně dbá na dodržování všech aspektů z této certifikace vyplývajících.

Taktéž je úspěšně využívána dotační politika ze zdrojů EÚ a to nejenom v oblasti nových technologií, ale i v propagaci společnosti.

 
Sídlo společnosti Framoz a.s.:
Rudé Armády 47,
683 01 Rousínov
E-mail: framoz@framoz.cz
Provozovna Framoz a.s.:
Nádražní 394, 684 01 Slavkov u Brna
Tel: +420 544 220 937
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

admin :: webdesign MYLEE Design (c) 2014